W tej sekcji przedstawiamy nowo wprowadzone funkcjonalności w programie Integram 3.0 w odpowiedzi na sugestie Użytkowników.

2015-08-12
Przełączanie widoku dokumentów. Po wyszukaniu zadanej frazy wyniki wyszukiwania wyświetlają się jako kafle. Za pomocą dwóch przycisków umieszczonych pod paskiem zakładek można przełączać widok wyników wyszukiwania z kafli na widok listy. Program zapamiętuje ostatnio wybrany tryb widoku wyników wyszukiwania.
2015-08-12
Zamieszczenie nad wynikami wyszukiwania legendy informującej o kodach kolorystycznych stosowanych w programie dla oznaczenia różnych typów dokumentów (kolor kafla/kolor czcionki przy widoku listy).
2015-08-11
Dodanie dodatkowych przycisków w panelu nawigowania po otwartym dokumencie. Za pomocą przycisków z lupą można regulować powiększenie widoku dokumentu. Za pomocą przycisków z obróconą strzałką można przełączać pomiędzy poziomym a pionowym widokiem dokumentów.
2015-08-11
Dodanie paska postępu informującego o tym, na jakim etapie znajduje się aktualnie proces ładowania wyników wyszukiwania.
2015-08-04
Możliwość zapisywania aktów prawnych na dysku twardym komputera jako plików PDF. Zapisany plik można drukować.